Z CHILE NA VÁŠ STŮL – JAKOSTNÍ EXTRA PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ PRVOTŘÍDNÍ VÝBĚR: ARBEQUINA

Jednoodrůdový olej Arbequina byl vytvořen za účelem zdůraznění každého jednotlivého rysu daného jídla. Je ideální pro zdravé vaření, dodává nejčerstvější přísady z chilského pobřeží v kombinaci s jemným nádechem sladkosti a přiměřeně kořeněné chuti zeleného ovoce a bylin, a stává se tak dokonalým doplňkem každého hlavního chodu středozemní kuchyně. Nejlepší na saláty, vaření & smaženou zeleninu.

PRVOTŘÍDNÍ SMĚS

Prvotřídní směs oleje byla pečlivě vyrobena smícháním velkého množství odrůd vybraných oliv, jehož výsledkem je ovocný extra panenský olivový olej s příjemnou stopou čerstvých zelených jablek a jemným nádechem sladkých mandlí. Prvotřídní směs Vám pomůže z obyčejného jídla učinit pokrm doslova královský. Olej je výborný na dochucení ryb nebo na zvýraznění chutě těstovin – zkrátka toto „tekuté zlato“ Vás nikdy nezklame.
Nejlepší na těstoviny, ryby & rizoto

LIMITOVANÁ EDICE

Tento prvotřídní extra panenský olivový olej byl vyroben z vybraných oliv v omezeném množství. Výsledkem je aromatický olivový olej s elegantní střední intenzitou, s bylinným nádechem a velmi příjemnou chutí rajčat. Je to dar boží pro každého, kdo touží po dokonalosti. Limitovaná edice je mimořádným doplňkem výrazného nebo kořeněného jídla, ať už z ryb, masa, mořských plodů nebo těstovin. Tento nadpozemský dar bude vždy a všude vynikat.
Nejlepší s rybami, masem & kořeněnými jídly

CHILE:

Díky unikátní zeměpisné poloze Chile s jejími mocnými přírodními hranicemi (vyprahlá poušť na severu, Tichý oceán na západě, pohoří Andy na východě a ledovce na jihu) můžeme dosáhnout vynikajících fytohygienických podmínek, absolutně bez vlivu jakýchkoli epidemií či nemocí. Výrazná roční období s dešti během zimy a horkými, suchými a slunečnými léty nám poskytují dokonalé prostředí pro náležité zrání plodů. Proto je extra panenský olivový olej nejlepší na světě a vždy první na trhu v daném kalendářním roce.

AURA:

Olej Aura se vyrábí lisováním za studena. Má mimořádně nízkou hladinu kyselosti (méně než 0,2%), vyrábí se na základě nejmodernějších zemědělských metod a je degustován italským „ochutnávačem“. Olej Aura je projevem úcty k vlastnostem olivového oleje našich předků a jeho kulturnímu dědictví. Je to olej, který díky svým kvalitativním vlastnostem představuje nadřazenou vizi olivového oleje v jeho nejvyšších dimenzích. Olivový olej Aura byl zrozen s transcendentální touhou a každá jeho kapka vyjadřuje kult čistoty a dokonalosti.

ZDRAVÍ A PŘÍNOS

Konzumace 25 g extra panenského olivového oleje denně představuje 50% doporučeného denního množství vitaminu E u mužů a 62,5% u žen. Olej je dále bohatý na vitaminy A, D, F a K.

DALŠÍ VÝHODY:

  • Snižuje hladinu LDL (špatného) cholesterolu
  • Snižuje krevní tlak a jiná onemocnění srdce
  • Pomáhá v prevenci arteriosklerózy
  • Pomáhá v prevenci různých typů rakoviny
  • Má blahodárné účinky na žaludeční vředy a gastritidu